Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173

  • 35 m²

1-slaapkamer Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 Kiev appartementen liggen in de Svyatoshynskyj wijk, op afstand van 4 km van de Dierentuin van Kiev en bieden ruimte aan maximaal 3 gasten. Dit appartement van 35 m² is gelegen binnen 10 minuten rijden tot Kiev treinstation en op een paar stappen verwijderd van Hotel "Nyvky" busstation.

Dit appartement biedt gasten een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in de accommodatie. Er is ook een apart toilet en een douche.

Bovendien helpt de toegang tot een ijsbaan de gasten hun lichaam te onderhouden. Na een dag vol activiteiten is ontspannen bij een zwembad een perfecte optie.

Het appartement omvat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met keukengerei.

Het 1-badkamer appartement is gelegen binnen 4,1 km van het "Internationaal" Park. Het Openluchtmuseum Mamayeva Sloboda ligt binnen 10 minuten rijden tot deze accommodatie. Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartementen zijn gelegen op 5 km van Igor Sikorsky Kyiv luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 Kiev
Fayna Town - Loft Black - Nyvky
Mobiele prijsaanbieding

Fayna Town - Loft Black - Nyvky

151 m van de accommodatie
USD 61 USD 55
per nacht
Квартира По Адресу Ул. Черняховского 12
Mobiele prijsaanbieding

Квартира По Адресу Ул. Черняховского 12

1.1 km van de accommodatie
USD 12 USD 11
per nacht
Myfreedom Апартаменти В Жк Місто Квітів, Неподалік Метро Сирець
Mobiele prijsaanbieding

Myfreedom Апартаменти В Жк Місто Квітів, Неподалік Метро Сирець

8.8
Fantastisch 119 beoordelingen
1.6 km van de accommodatie
USD 42 USD 38
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst

    Eten

    • Snackbar aan het zwembad

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Kinderspeelruimte

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Verwarmd zwembad
    • Ligstoelen
    • Rugmassage
    • Hoofdmassage
    • Complete lichaamsmassage
    • Voetmassage
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement te vinden?
      Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement is in de Svyatoshynskyj wijk gesitueerd, op afstand van 4 km van de Dierentuin van Kiev.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement zijn onder andere St. Cyril-klooster, de Dierentuin van Kiev, de Televisietoren van Kiev.
    • Welke betaalmethoden worden in Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement geaccepteerd?
      Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Maestro
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van het appartement?
      Ja, het appartement biedt privé-autoparkeren ter plaatse aan.
    • Biedt Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement internetverbinding?
      Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement biedt wifi in de hele accommodatie.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een ketel en een oven.
    • Is er een zwembad in Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement?
      Ja, Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 appartement heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Nyvky Like Home - Файна Таун З Басейном - Кв 173 Kiev

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten